Hakkımızda


 

Mons Bons, Berlin'de hayallerim doğrultusunda kurulan, köpek ve sahiplerine yönelik kıyafet ve aksesuar tasarlayan bir marka. Bütün tasarımlarımda hayvan sevgisinden ilham alarak kalite, konfor ve tatlılığı bir araya getirmeye çabalıyorum, ve hiç bir tasarımımda hayvansal malzeme kullanmıyorum. 

Mons Bons'un gelirinin %10'u düzenli olarak sokak hayvanlarına bağışlanıyor.

Umarım bu pandemi zamanında pozitif kalmaya devam edebiliyorsunuzdur. Sizi bilmem ama, 2 köpeğim, Mona ve Marco, 2020'den bu yana yaşanan süreçte psikolojik olarak bana çok yardımcı oldular. Sizde bu şekilde düşünüyorsanız veya hissediyorsanız, hadi onları biraz Mons Bons tasarımlarıyla şımartalım! :) 

Sevgilerimle, Ceren

Mons Bons is a dog apparel & accessories brand that also incorporates matching products for the owners into its catalog, thereby appealing to the strong emotional bond between dogs and their owners. The creation of a product has always intrigued me throughout my life, and my love for dogs has been the most powerful inspiration source that I'm using on my designs. We, the founder and the chief happiness officers of Mons Bons, hope you're all staying positive and enjoying more time at home snuggling with your pup!
Ceren, Mona, Marco